Niszczarka Wallner ACD 410 – szybkość i precyzja

Doskonała do zastosowania osobistego niszczarka Wallner ACD 410 niewątpliwie powinna znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym lub niewielkim biurze. Kompaktowe i świetnie zaprojektowane urządzenie do małych powierzchni znakomicie komponuje się z każdym wnętrzem. Niszczarka dokumentów ma wymiary 400 x 230 x 350 mm, a jej obudowa wykonana została z trwałych surowców, odpornych na uszkodzenia. Z jej pomocą zniszczysz różne nośniki danych. Niewielką, wydajną i niezawodną osobistą niszczarkę Wallner ACD 410 dostaniesz w atrakcyjnej cenie na www.doniszczarki.pl.

Szczeliny tnące

Niszczarka Wallner ACD 410 wyposażona jest w dwie szczeliny tnące. Pozwala to łatwo i szybko niszczyć różne nośniki danych. W najszerszej szczelinie o szerokości wejścia 225 mm mieszczą się dokumenty papierowe formatu A4 wraz ze znajdującymi się w nich zszywkami oraz spinaczami, jak i karty plastikowe. Maksymalnie możesz w niej zmieścić 10 kartek papieru naraz. Otrzymywane ścinki mają rozmiar 4 x 35 mm i gromadzone są w umieszczonym pod mechanizmem tnącym koszu. W drugiej, mniejszej szczelinie zniszczysz optyczne nośniki danych jak płyty DVD i CD. Niszczarka Wallner ACD 410 zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo Twoich danych niszcząc dokumenty o charakterze poufnym, tak aby nie można ich było ponownie odtworzyć.

Pojemny kosz na ścinki

Wszystkie ścinki powstałe po zniszczeniu dokumentów gromadzone są w wysuwanym koszu, zlokalizowanym pod górną osłonie ze szczelinami tnącymi, o pojemności 18 L. Dodatkowo w jego obudowie znajduje się specjalne okno pozwalające na weryfikację stopnia napełnienia go ścinkami. Niszczarka Wallner ACD 410 ma również automatyczny start/stop oraz bardzo przydatną funkcję wycofywania dokumentów.